Legginsy bezszwowe Denim

149,99 zł
Brutto

Jeans – uniwersalny, ponadczasowy, niepowtarzalny. Klasyka, która pasuje niemal do wszystkiego. Każdy ma w swojej szafie przynajmniej jedną ukochaną parę tego typu spodni.  A gdyby tak popularny wzór przenieść na odzież sportową? Projektanci Gym Hero tak właśnie zrobili. Dzięki ich inwencji powstał zupełnie wyjątkowy model legginsów bezszwowych Denim.

Kolory
Rozmiar
Ilość

Struktura tkaniny przypomina ciemny surowy jeans, w dotyku jest jednak przyjemna i miękka. Te legginsy wykonano bowiem z najwyższej jakości dzianiny, która gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci i zapewnia maksymalny komfort. Dodatkowo technologia Seamless (ilość szwów ograniczona do minimum) to pewność, że nawet podczas najbardziej wymagającego treningu legginsy nie będą Cię uwierały. Szeroki pas zapobiega zsuwaniu się materiału.

Przy użyciu technologii bezszwowej istnieje możliwość wystąpienia zmian w barwie danego modelu, co nie wpływa na jakość produktu.

Legginsy z takim przebarwieniem nie podlegają reklamacji, jednak przysługuje Państwu możliwość zwrotu bądź wymiany  w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię

Wymiary (cm)XXSXSSM
SZEROKOŚĆ PASA25.528.52929.5
DŁUGOŚĆ WEW. NOGAWKI55656668
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA74.5919396
WYSOKOŚĆ PASA9.5101010
WYS. PASA PO ODWINIĘCIU4.5555