• NEW

Legginsy bezszwowe Light Plum

189,00 zł
Brutto

Legginsy bezszwowe Light Plum to bezszwowa technologia i świetne krycie. Ograniczenie do minimum ilości przeszyć sprawia, że materiał nie uwiera, nawet wtedy, gdy wielokrotnie powtarzasz jedno ćwiczenie. Dzięki unikalnej, specjalnie wzmocnionej tkaninie Twoja bielizna nigdy nie prześwituje, więc za każdym razem podczas treningu czujesz się pewnie i komfortowo. 

Różne odcienie tkaniny i strukturalne wstawki układające się w łagodne linie optycznie wysmuklają nogi, a całej sylwetce dodają lekkości.

Rozmiar
  • XXS
  • XS
  • S
  • M
Ilość

Ściągacze przy kostkach dobrze podtrzymują nogawki we właściwej pozycji, a bezszwowa konstrukcja niweluje ryzyko otarć czy dyskomfortu podczas dłuższych treningów. Szerszy pas pozwala nosić legginsy na dwa sposoby: wywinięte do góry – z wyższym stanem oraz wywinięte w dół – w standardowej pozycji. Pierwsza opcja pozwala ukryć ewentualne niedoskonałości i podkreślić talię, druga – wyeksponować mięśnie brzucha.

Przy użyciu technologii bezszwowej istnieje możliwość wystąpienia zmian w barwie danego modelu, co nie wpływa na jakość produktu.

Legginsy z takim przebarwieniem nie podlegają reklamacji, jednak przysługuje Państwu możliwość zwrotu bądź wymiany  w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię