Legginsy bezszwowe Denim

189,00 zł
Brutto

Jeans – uniwersalny, ponadczasowy, niepowtarzalny. Klasyka, która pasuje niemal do wszystkiego. Każdy ma w swojej szafie przynajmniej jedną ukochaną parę tego typu spodni.  A gdyby tak popularny wzór przenieść na odzież sportową? Projektanci Gym Hero tak właśnie zrobili. Dzięki ich inwencji powstał zupełnie wyjątkowy model legginsów bezszwowych Denim.

Rozmiar
  • XXS
  • XS
  • S
Ostatnie sztuki!
Ilość

Struktura tkaniny przypomina ciemny surowy jeans, w dotyku jest jednak przyjemna i miękka. Te legginsy wykonano bowiem z najwyższej jakości dzianiny, która gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci i zapewnia maksymalny komfort. Dodatkowo technologia Seamless (ilość szwów ograniczona do minimum) to pewność, że nawet podczas najbardziej wymagającego treningu legginsy nie będą Cię uwierały. Szeroki pas zapobiega zsuwaniu się materiału.

Przy użyciu technologii bezszwowej istnieje możliwość wystąpienia zmian w barwie danego modelu, co nie wpływa na jakość produktu.

Legginsy z takim przebarwieniem nie podlegają reklamacji, jednak przysługuje Państwu możliwość zwrotu bądź wymiany  w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię