Legginsy bezszwowe Lavender

189,00 PLN
С НДС

Jasnofioletowy odcień legginsów bezszwowych Lavender przyciąga spojrzenia. Ma w sobie energetyczny potencjał i dziewczęcą świeżość, dlatego pasuje do wielu topów i koszulek. To propozycja dla kobiet, które cenią sobie nowoczesny look z nutką romantyzmu, ale nie chcą rezygnować z wygody. Każda aktywna dziewczyna wie, jak ważna jest kwestia komfortu podczas ćwiczeń. Ma ona znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy chcesz skupić się na pokonywaniu kolejnych sportowych wyzwań. Wygodny komplet sportowej odzieży pozwala skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach. Bezszwowa technologia wykonania gwarantuje niesamowitą gładkość i chroni przed otarciami. Miękki materiał to innowacyjne połączenie włókien, które pozwalają skórze oddychać i jeszcze lepiej odprowadzają wilgoć pojawiającą się przy wysiłku.

Tamaño
  • XXS
Ostatnie sztuki!
Количество

Przy użyciu technologii bezszwowej istnieje możliwość wystąpienia zmian w barwie danego modelu, co nie wpływa na jakość produktu.

Legginsy z takim przebarwieniem nie podlegają reklamacji, jednak przysługuje Państwu możliwość zwrotu bądź wymiany  w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

Нет отзывов на данный момент

Напишите отзыв