Mata do ćwiczeń MARBLE

279,99 zł
Brutto

Marki Gym Hero i Fitney.co dzielą jedno sportowe przekonanie, że każdy kiedyś zaczyna, a sport to ciągła droga w stronę perfekcji i poczucie jedności na drodze rywalizacji, więc szacunek i wsparcie należy się każdemu. 

Ilość

Idealna do dynamicznej jogi, hot jogi, bikram jogi, pilatesu oraz do każdego rodzaju ćwiczeń o wysokiej intensywności

Mata składa się z bazy wykonanej z naturalnego kauczuku oraz z wierzchniej warstwy wykonanej z delikatnej, ultra absorbującej mikrofibry. Dół to naturalny kauczuk, góra to syntetyczny zamsz. Naturalny kauczuk jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Mata nie zawiera ołowiu, kadmu oraz lateksów i sylikonów. Nadaje się do recyklingu. Dzięki procesowi zgrzewania warstw z procesu produkcyjnego zostały wyeliminowane potencjalnie toksyczne kleje. Mikrofibra została zadrukowana farbami na bazie wody.

Dolna warstwa charakteryzuje się świetną przyczepnością do podłoża, dlatego możecie wyczyniać na niej wszelkie wygibasy ograniczając ryzyko kontuzji.

Duży format maty idealnie wpisuje się w domowe założenia treningowe. Wyznacza granicę Waszej sportowej przestrzeni, zapewniając pełnię swobody ruchu. 

Wymiary: 183x68 cm
Amortyzacja: 4 mm grubości
Waga: 2,4 kg 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię