Rowery

Limitowana edycja rowerów Embassy X Gym Hero!

Czy istnieje przyjemniejszy sposób na trening cardio niż rower?

Czy jest coś przyjemniejszego niż rowerowa wycieczka z najlepszą przyjaciółką?

Czy jest bardziej EKO sposób na dostanie się na trening, niż dojazd rowerem?

Odpowiedź nasuwa się sama - ROWER JEST DOBRY NA WSZYSTKO!

Ty + Rower = Love from the first ride

Właśnie dlatego tego lata, wraz z marką Embassy stworzyliśmy dla Was (aż!) dwa modele rowerów w letnich kolorach - prawdziwy must have sezonu!

Nasze rowery, jak każda projektowana przez nasz rzecz, noszą na sobie ślad motywacji. Kto wie kiedy będziesz jej potrzebować - może w zimny deszczowy dzień nasze hasło na rowerze doda Ci potrzebnej do życia energii, a może koralowy kolor zwyczajnie poprawi Ci nastrój :)

Kupując rower Embassy X Gym Hero stajesz się właścicielką niepowtarzalnego designu. Rowery są serią limitowaną i jest ich tylko 5 z koloru! Nie czekaj aż ktoś zgarnie to stylowe cudo sprzed Twojego nosa!

Jeśli szukałaś pięknego, kobiecego i wygodnego roweru miejskiego - właśnie go znalazłaś!

Gym Hero design... Living Coral

Living Coral - to oczywiście kolor sezonu, ale również kolor dodający energii, poprawiający humor i barwiący miejską rzeczywistość! Koralowy rower wyróżni Cię z tłumu i być może wpadniesz w oko jakiemuś przystojnemu rowerzyście :D

Embassy Technology...

Na tym rowerze pokonasz wszelkie przeciwności losu, takie jak krawężniki, dziury na drogach czy ruchome piaski. Szerokie opony i amortyzowane siodełko zapewnią absolutny komfort jazdy, a wyprofilowana kierownica pomoże utrzymać naturalną pozycję ciała, dzięki czemu plecy pozostaną wyprostowane, a ręce odciążone. Dowiedz się więcej pod gwiazdką*

Bluza Crop Top Limited Edition
Rower Coral Gym Hero x Embassy
Voucher o wartości 400PLN

Bluza Crop Top Rower Coral Voucher

Limited Edition Gym Hero x Embassy o wartości 400PLN

Rower+

Kupując ten niepowtarzalny rower, gratis otrzymasz limitowaną edycję bluzy Gym Hero "Ride with Pride" w szałowym kolorze, który podkreśla opaleniznę oraz VOUCHER na 400 PLN na wszystkie nowości w sklepie w sklepie Gym Hero!

Nie czekaj - rowery są edycją limitowaną!

Gym Hero Design... Pepper mint

Pepper Mint - miętowy rower to ponadczasowy hit - ten kolor wyróżni Cię na ulicy, podkreśli miejski charakter i będzie pięknie wyglądał na wszystkich ścieżkach rowerowych. W skrócie zaznasz kolorowego szyku na dwóch kółkach!

Embassy Technology

Na tym rowerze pokonasz wszelkie przeciwności losu, takie jak krawężniki, dziury na drogach czy ruchome piaski. Szerokie opoony i amortyzowane siodełko zapewnią absolutny komfort jazdy, a wyprofilowana kierownia pomoże utrzymać naturalną pozycję ciała, dzięki czemu plecy pozostaną wyprostowane, a ręce odciążone. Dowiedz się więcej pod gwiazdką*

Bluza Crop Top Limited Edition
Rower PepperMint Gym Hero x Embassy
Voucher o wartości 400PLN

Bluza Crop Top Rower PepperMint Voucher

Limited Edition Gym Hero x Embassy o wartości 400PLN

Rower+

Kupując ten niepowtarzalny rower, gratis otrzymasz limitowaną edycję bluzy Gym Hero "Ride with Pride" w szałowym kolorze, który podkreśla opaleniznę oraz VOUCHER na 400 PLN na wszystkie nowości w sklepie Gym Hero!

Nie czekaj - rowery są edycją limitowaną!

Dane techniczne:

- Lekka rama wykonana z wykorzystywanego w lotnictwie aluminium 6061, z wygodnim niskim przekrokiem gwarantuje łatwie wsiadanie i zsiadanie.

- Prosta regulacja kąta nachylenia i wysokości, zarówno kierownicy jak i siodełka - możliwość idealnego dopasowania roweru do siebie

- Szersze opony i amortyzowane siodełko - łatwe poruszanie się na każdym podłożu, nie tylko w warunkach miejskich. Bezproblemowe pokonywanie krawężników, nierówności oraz piachu.

- Kierownica Moon, szersza od standardowych to gwarancja wyprostowanej i naturalnej postawy podczas jazdy - odciążony kręgosłup, stawy łokciowe i nadgarstki oraz proste plecy.

- Najwyższej jakości podzespoły - (m.in. Shimano Nexus, Sturmey Archer) - gwarancja bezawaryjności.

- Niezwykle wytrzymały lakier.

- Produkt w 100% składany w Polsce.

- 2-letnia gwarancja.