Karta upominkowa 100 zł

100,00 zł
Brutto

Zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny? Masz znajomą maniaczkę sportu, której chcesz zrobić niespodziankę? A może właśnie głowisz się nad prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby? Jeśli nie wiesz, co kupić, a wszystkie dotychczasowe opcje wyczerpałeś w poprzednich latach, pozwól, że przyjaciółka sama wybierze swój upominek! Wystarczy, że zamówisz kartę upominkową Gym Hero. Setki produktów z naszego sklepu staną się dostępne dla obdarowanej przez Ciebie osoby. Choć taki pomysł wielu wydaje się nieodpowiednim, niepokaźnym prezentem, zazwyczaj aktywne dziewczyny bardzo cieszą się z takiej opcji. Wyklucza ona bowiem wszelkie pomyłki w doborze rozmiaru, niedopasowane do gustu odcienie albo nietrafione fasony. Właścicielka karty sama decyduje, jaki model najlepiej odpowiada jej preferencjom.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero ( poza butami )

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię