Karta upominkowa 100 zł

100,00 zł
Brutto

Zbliżają się urodziny Twojej dziewczyny? Masz znajomą maniaczkę sportu, której chcesz zrobić niespodziankę? A może właśnie głowisz się nad prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby? Jeśli nie wiesz, co kupić, a wszystkie dotychczasowe opcje wyczerpałeś w poprzednich latach, pozwól, że przyjaciółka sama wybierze swój upominek! Wystarczy, że zamówisz kartę upominkową Gym Hero. Setki produktów z naszego sklepu staną się dostępne dla obdarowanej przez Ciebie osoby. Choć taki pomysł wielu wydaje się nieodpowiednim, niepokaźnym prezentem, zazwyczaj aktywne dziewczyny bardzo cieszą się z takiej opcji. Wyklucza ona bowiem wszelkie pomyłki w doborze rozmiaru, niedopasowane do gustu odcienie albo nietrafione fasony. Właścicielka karty sama decyduje, jaki model najlepiej odpowiada jej preferencjom.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Do darmowej wysyłki brakuje: 250,00 zł

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero ( poza butami )

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię