Karta upominkowa 200 zł

200,00 zł
Brutto

Razem przeglądaliście produkty w naszym sklepie i Twojej dziewczynie wpadła w oko świetna bluza? A może przyjaciółka od dawna marzy o bajecznych legginsach z kolekcji Gym Hero, ale nie znasz je rozmiaru? Chcesz zrobić niespodziankę bliskiej znajomej? Zamów kartę upominkową! To wygodny sposób, by obejść problem nietrafionego prezentu albo kłopotliwą kwestię wypytywania o dokładne wymiary.
Kartę po prostu zamawiasz i dajesz zaprzyjaźnionej osobie, a ona może wybierać dowolne produkty za określoną kwotę. Czy to nie jest wygodna opcja? Obdarowana dziewczyna ma pełną swobodę, kupuje dokładnie to, czego potrzebuje i co się jej podoba. Ty natomiast masz z głowy kłopot i nie zamartwiasz się, czy tym razem trafisz w jej gust. Oferujemy karty upominkowe na kwoty 50, 100, 150 i 200 złotych.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Do darmowej wysyłki brakuje: 250,00 zł

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero ( poza butami )

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię