Karta upominkowa 50 zł

50,00 zł
Brutto

Szykujesz wielką niespodziankę na urodziny swojej ukochanej? Znasz miłośniczkę sportu, która potrzebuje nowych strojów i akcesoriów? A może postanowiłeś, że w tym roku spotkasz wyjątkowo hojnego Mikołaja? Jeśli prezent dla bliskiej osoby spędza Ci sen z powiek, skorzystaj z propozycji Gym Hero. Oferujemy Ci wyjątkową kartę upominkową o wartości 50 zł. Gwarantujemy, że obdarowana nią amatorka aktywności sportowej, ucieszy się jak nigdy.
Oryginalny upominek pozwoli jej dostać to, o czym marzy. Co więcej, sama dobierze właściwy odcień, kolor i fason, a Ty nie będziesz musiał zastanawiać się nad szczegółami. Taka karta to też świetny pomysł, gdy chcesz dorzucić się do jakiegoś większego zakupu, a głupio Ci dawać pieniądze. Niewielki kartonik załatwi sprawę w sposób taktowny i elegancki.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Do darmowej wysyłki brakuje: 250,00 zł

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero ( poza butami )

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię