Karta upominkowa 150 zł

150,00 zł
Brutto

Plotkowałaś ostatnio ze swoją najlepszą kumpelą i wiesz, że potrzebuje nowych, doskonałej jakości legginsów? Twoja dziewczyna marzy o nowym kombinezonie sportowym? A może chcesz zrobić prezent prawie dorosłej nastolatce, która regularnie ćwiczy taniec? Nasza karta upominkowa o wartości 150 zł pozwoli Ci załatwić sprawę - bez dopytywania o dokładne wymiary, bez kłopotliwego wręczania pieniędzy, bez nietrafionych prezentów i rozczarowań.
Po prostu kupujesz kartę upominkową na kwotę 150 zł, dajesz przyjaciółce lub ukochanej, a ona wybiera ze sklepu Gym Hero to, czego akurat potrzebuje. To opcja wygodna zarówno dla tego, kto szuka odpowiedniego prezentu, jak i dla tego, kto zostanie nim obdarowany. To także świetny sposób na eleganckie, dyplomatyczne przekazanie pewnej kwoty na zakupy.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100, 150 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero (poza butami).

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię