Karta upominkowa 150 zł

150,00 zł
Brutto

Plotkowałaś ostatnio ze swoją najlepszą kumpelą i wiesz, że potrzebuje nowych, doskonałej jakości legginsów? Twoja dziewczyna marzy o nowym kombinezonie sportowym? A może chcesz zrobić prezent prawie dorosłej nastolatce, która regularnie ćwiczy taniec? Nasza karta upominkowa o wartości 150 zł pozwoli Ci załatwić sprawę - bez dopytywania o dokładne wymiary, bez kłopotliwego wręczania pieniędzy, bez nietrafionych prezentów i rozczarowań.
Po prostu kupujesz kartę upominkową na kwotę 150 zł, dajesz przyjaciółce lub ukochanej, a ona wybiera ze sklepu Gym Hero to, czego akurat potrzebuje. To opcja wygodna zarówno dla tego, kto szuka odpowiedniego prezentu, jak i dla tego, kto zostanie nim obdarowany. To także świetny sposób na eleganckie, dyplomatyczne przekazanie pewnej kwoty na zakupy.

Ostatnie sztuki!
Ilość

Do darmowej wysyłki brakuje: 250,00 zł

Wiesz, że bliska osoba uwielbia nasze produkty, ale nie wiesz co chciałaby dostać? A może mówiła Ci jaki jest jej wymarzony produkt a Ty akurat grałeś w Playstation i nie słyszałeś o czym mówi? Wiemy jak to jest, dlatego przychodzimy z pomocą :)

Karty upominkowe są na kwoty 50, 100, 150 i 200 zł. 

Karta upominkowa jest na wszystkie produkty Gym Hero (poza butami).

Karty upominkowe nie są wysyłane kurierem ani pocztą, jak zapłacisz za swoje zamówienie, otrzymujesz mailowo fakturę oraz PDF z plikiem do wydrukowania z działającym kodem rabatowym na daną kwotę + miejscem na Twoje życzenia :)

Karta ważna jest przez 6 miesięcy.

Po opłaceniu ( jedynie za pomocą przelewu, PayPal lub PayU ) wysyłamy Tobie fakturę sprzedażową oraz pdf z plikiem z kartą upominkową. 

Brak recenzji użytkowników.

Napisz opinię