• Obniżka
  • Zniżka 12,00 zł

Winner Cup Kubek

40,00 zł
28,00 zł - 12,00 zł
Brutto

Biały ceramiczny kubek Winner to propozycja dla prawdziwych zawodniczek, które nigdy się nie poddają i zawsze prą ostro do celu. Oferowane przez nas naczynie jest dość duże, pojemne. Pomieści tyle napoju, ile akurat potrzebujesz. Duże geometryczne uszko pozwala wygodnie chwycić kubek, a zabawny napis „Nie jesteś stworzona do przegrywania, mała” doda Ci energii i poprawi humor za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. Nieważne, czy pijasz owocową herbatę, aromatyczną kawę z mlekiem, koktajle czy soki – w kubku Gym Hero każdy napój smakuje lepiej. Naczynie zachwyci również amatorki niebanalnego wzornictwa. Geometryczny kształt dolnej części wygląda oryginalnie. Kojarzy się z pogniecionym plastikowym kubkiem, mocnym chwytem wyćwiczonej dłoni, siłą i niezłomnością prawdziwej fighterki.

Ilość

Do darmowej wysyłki brakuje: 250,00 zł

WinnerCup - to ceramiczny kubek genialnej jakości wykonania z przyjemnym desingem, napisem "Nie jesteś stworzona do przegrywania, mała" i  logiem marki GYM HERO.

WinnerCup wyprodukowany jest w Polsce. Zmywarka mu nie straszna, jeśli pierzemy na lekkich programach (eko). Dbaj o niego, tak, jak  dbasz o siebie, a spędzisz z nim wiele wspaniałych poranków. 


Jego przeznaczeniem jest wspieranie Cię i motywowanie do dalszej pracy, bo przecież nigdy się nie poddasz, prawda? 

Pojemność kubka: 350 ml.


Wzór chroniony jest prawami autorskimi. 

1 Ocena

Najlepszy
5/5

Zdecydowanie to mój kubek nr 1

Katarzyna F., 2018-06-27

Napisz opinię